Zdieľať na:
Ponuka ...
Výber bezpečnostných dverí
Na trhu je v ponuke množstvo ponúk bezpečnostných dverí, preto je problém vybrať tie správne a v prijateľnej cene. Bezpečnostné dvere sú skúšané akreditovanou skúšobňou, ktorej bezpečnostnej triede vyhovujú. Výsledky týchto skúšok sú podložené certifikátmi. Ďalšou súčasťou sprievodných dokladov je aj doklad o vyhlásení zhody predávaných dverí. Od kvality bezpečnostných dverí závisí, či budú plniť svoj účel a bez problémov fungovať. Veľmi dôležité je, aký odborný personál má spoločnosť zaoberajúca sa predajom a montážou bezpečnostných dverí. Pri predaji je potrebné, aby záujemca dostal všetky potrebné informácie pre svoje rozhodnutie a čo sa týka montáže bezpečnostných dverí tá musí byť prevedená kvalitne a s ohľadom na špecifiká ich montáže.  

                                 V ponuke máme bezpečnostné dvere BENEDOOR , SECURIDO a EXKLUZÍV.
Bezpečnostné dvere Securido v rôznych dizajnoch a dekoroch sú moderné a kvalitné dvere pre každého s bezpečnostnou zárubňou, tepelnou i zvukovou izoláciou. Vhodné na zabezpečenie Vášho bývania za ceny, ktoré nezaťažia Váš rodinný rozpočet.
Veľmi moderné bezpečnostné dvere Exkluzív sú vhodné do všetkých domácností, pretože sú ľahko kombinovateľné s každým interiérom. Svedčí o tom aj široká paleta dekorov dverí.
Bezpečnostné dvere BENEDOOR sú v II a III bezpečnostnej triede. Montáž dverí BENEDOOR v II bezpečnostnej triede je možná aj do pôvodných zárubní, kde odpadá vybúranie pôvodnej zárubne.
Technická pomoc pri zabuchnutí a poškodení dverí
V spolupráci s firmou UNLOCK PROFI  poskytujeme technickú pomoc pri zabuchnutí alebo  poškodení  dverí - kľúčovú službu.
Bezpečnostné dvere SECURIDO sú v II bezpečnostnej triede a dvere EXKLUZÍV sú III a IV bezpečnostnej triede.