Zdieľať na:
Elektronický zabezpečovací systém

Hlavnou úlohou Elektronického zabezpečovacieho je v prevažnej väčšine informovanie o prípadnom neoprávnenom vniknutí do chránených priestorov. Táto informácia môže byť vydaná svetelným alebo zvukovým znamením odoslaná pomocou sms alebo mms správy na vybraté tel. čísla prípadne kombináciou viacerých spôsobov v závislosti od okolností a požiadaviek zákazníka.

Realizácia zákazky a vypracovanie cenovej ponuky


Kvalitne zabezpečiť objekt elektronickým systémom vyžaduje dobre poznať objekt, činnosť ktorá je v
ňom realizovaná ako aj požiadavky majiteľa objektu na elektronický zabezpečovací systém (EZS) ako aj najpravdepodobnejšie možnosti ohrozenia zabezpečovaných priestorov. Iné požiadavky sú na zabezpečenie rodinného domu, bytu na prízemí, bytu  na 5 poschodí a iné na priestory objektu v ktorom je viacej nájomníkov. Tiež cena je iná pri rozdielnych zabezpečeniach rôznych priestorov EZS. To platí v závislosti od požiadaviek zákazníka na základnú ochranu alebo sú požiadavky zákazníka o doplnenie ďalších súčastí systému. Ďalší rozdiel je v tom či  sa jedná o inštaláciu EZS počas realizácie stavby alebo už  v objekte, ktorý je v prevádzke.
Postup pri realizácii zabezpečenia objektu:
-Po dohovore s klientom ideme do konkrétneho objektu
-Zistíme požiadavky objednávateľa na EZS
-Oboznámime sa s objektom
-Ďalej oboznámime klienta s našou predstavou o zabezpečení objektu a vysvetlíme mu prečo by sme objekt zabezpečili takýmto spôsobom a odpovieme mu na jeho otázky.
-Následne vypracujeme cenovú ponuku
-Vypracujeme objednávku a po poukázaní zálohovej platby dohodneme s klientom presný dátum realizácie diela
-Systém nainštalujeme a dáme do prevádzky
-Následne zaškolíme obsluhu aby systém bol funkčný a aby sa predišlo falošným poplachom
Napísať e-mail
V prípade Vášho záujmu Vám ochotne odpovieme na Vaše otázky a poradíme, alebo  si s Vami radi dohodneme osobné stretnutie .
tel.: +421908 451 263
email. info@mcv.sk


Sídlo:
MCV s.r.o.

Fučíkova 612/1
987 01 Poltár
Slovensko


Kontakt ...